top of page
  • תמונת הסופר/תBoaz Cinnamon

תודעת שפע !

תודעת שפע - להאמין בחיים!

איך אפשר להמשיך להאמין בחיים?

איך אפשר לדחוף קדימה אחרי שמתרסקים?


אני לא פונה אל אנשים שהגורל מאיר להם פנים, אני לא פונה אל כאלו שמצליחים בחיים בתחום כזה או אחר.

אני פונה אל האנשים השבורים.

אתם שרוצים כל כך חזק להצליח בחיים, להצליח בזוגיות, בפרנסה, במערכות היחסים שלכם.

וכל פעם מחדש דברים נהרסים לכם.

העסק נסגר, הדיאטה נדפקת, הקשר הזוגי נהרס, והתחושה היא שאף אחד לא מבין אתכם, שאתם לא מבינים את העולם.

שאין לכם עתיד!

אלוהים כמה זה קשה לחיות ככה, כשמצד אחד יש חלומות ורצונות, ומצד שני אתם נוחלים רק אכזבות.

למה?

מה אפשר לעשות כדי לצאת מהמעגל הזה, כדי לזמן שפע אל החיים? כדי להצליח ולממש את הפוטנציאל הגלום בכם?


אז קודם כל אני מזדהה אתכם, כי גם אני הייתי במקום הזה, שכלום לא עובד, מקום תקוע וחסום!

מה גרם לי לצאת ממעגל העוני אל מעגל העושר?

מה הצליח להרחיב לי את הדעת ולזמן שפע אל החיים?

הדבר שחולל מהפכה בחיים שלי זו האמונה!

לא אמונה בדת, לא אמונה במערך מחשבות או בנוסחאות התעשרות.

אמונה בנשמה!

אמונה שהעולם הזה משמש כבית ספר התפתחותי עבור הנשמה שלי, ויש לה לנשמה את הזכות לשפע, כמו שלפרח יש את הזכות הקיומית שלו לאור ולאוויר.


תחשבו על קבצן שיושב ברחוב ואוסף כסף מאנשים, איך הוא יכול בכלל לדמיין מצב בו הוא זוכה לעושר, מה לו ולחיים של שפע?

והאמת שההבדל בין אותו קבצן לבין אדם עשיר מאוד, זו צורת ההסתכלות, זו המודעות, זו הצורה בה האדם תופש את עצמו ואת המציאות סביבו. האם אני במציאות של עוני או של עושר?

אני מאזין לפעמים לדוקטור יחיאל הררי בערוץ היוטיוב שלו המופיע כאן, והוא מדבר יפה מאוד על תודעת השפע, לחיות עכשיו בהווה כאילו אני כבר עשיר, במודעות שלא חסר לי כלום באמת, שהיקום יזמן לי כל מחסורי בשפע.

וזה גם המסר שמועבר בספר "הסוד", מדע ההתעשרות, איך מחשבה ומודעות של עושר יוצרת שפע ומזמנת עושר, איך מחשבה יוצרת מציאות.


אבל אני רוצה להוסיף על הדברים האלו.

כי הדברים האלו נשמעים רחוקים לאוזניים של אנשים שנמצאים היום במציאות של צמצום, של קושי. איך אני יכול להרצות על מודעות עושר לאדם שהיום ברגע זה אין לו אוכל על השולחן, הוא עומד חלילה לפני עיקולים, לפני גירושין, לפני קריסה של העסק. איך אני יכול לצפות ממך להצליח ולאמץ מודעות שפע?

אז אני רוצה להוסיף דברי אמונה.

כי אדם שמבין שהנשמה שלו באה כאן לעולם ללמוד, לחוות, לגדול דרך שיעורים ואתגרים, אז הוא כבר מבין שכל אתגר נועד לטובתו, ויש לו יכולת לצאת ממקום של צמצום אל מקום של שפע, אחרת לא היה מקבל את השיעור הזה.

כן זה נשמע קשה, איך אני יכול להאמין שיהיה טוב בעתיד אם עכשיו הכול שחור, אבל תאמין שהחוויה שלך בהווה לא מגדירה את המציאות בעתיד, מה שמגדיר את העתיד אלו המעשים והמחשבות בהווה, לא האירועים שקורים לך.

וכאן נכנסת מודעות של עושר.

כשאדם מאמין בנצחיות הנשמה שלו, מאמין שבאמת הכול לטובתו, מאמין בערך העצמי שלו, כי כל עוד הנשמה שלו כאן אז יש לו לאדם ערך עצום רק בזכות זה, רק בזכות הנשמה שלו.

זה דבר עצום לדעת שהחיים שלכם משמעותיים כל כך. שיש כאן מטרה ברורה בחיים, והיא לגדול דרך הקושי. לדעת שיש בכם מסוגלות למרות שלפעמים נראה אחרת.

וכשאנו אוחזים במודעות הזו, בהבנה שהחיים נועדו לשרת את מסע הנשמה ואת ההתפתחות שלה, אז אנחנו גם מבינים שהיא הנשמה תקבל את כל הכלים שהיא זקוקה כדי להצליח בשיעורים שלה.


עכשיו שאלה.

אם אדם קיבל שיעור לנשמה שלו, להתמודד עם עוני, עם זוגיות קשה, עם אובדן חלילה, עם צרה אחרת. איך הוא יצליח לשנות את המצב הזה? איך אדם שנגזר על נשמתו להתמודד עם מציאות של עוני, יכול לשנות את המציאות למציאות של עושר?

והתשובה היא – ברגע שאדם משלים עם המציאות שלו, מקבל אותה כמו שהיא עם כל הצמצום והקושי, מחבק את המציאות שלו, אוהב את החיים שלו וחוגג אותם במקום שלו, למרות הצמצום. הוא בעצם למד את השיעור שהיה צריך ללמוד, כי הצורה בה הנשמה לומדת היא דרך עשיית שלום עם המציאות. נשמה לומדת להתמודד עם אובדן דרך מציאות של אובדן, קבלה של האובדן, ויצירת שלום ונעימות בתוך המציאות הכואבת.

נשמה לומדת להתמודד עם עוני דרך קבלה של העוני, דרך יצירת מציאות נעימה ושמחה בתוך השגרה של הצמצום והעוני. וכך לאחר שהנשמה למדה את השיעור שלה, היא יכולה להתקדם אל שיעורים אחרים.


מהם השיעורים האחרים?

אנחנו לא יודעים, אבל האדם יוצר את המציאות שלו, אנחנו יודעים שאדם הוא נצר הבריאה, הוא דומה לאלוהים במובן שהוא בורא ויוצר. ואנחנו יודעים שבדרך שאדם רוצה ללכת, מוליכים אותו.

אז אדם שרוצה להיות עשיר, ולמד את השיעור שהיה צריך ללמוד על צמצום, אז בסופו של דבר הוא יקבל שפע.

האם השפע הזה יהיה לטובתו?

שוב זה תלוי האם אתם מחוברים לאמונה ולהבנה שאנחנו כאן לשרת את הנשמה ולא להיפך, אם אתם רודפים אחר ממון כדי להשיג שליטה וכבוד, כדי לעשות רושם, אז בסופו של דבר השפע הזה יקבור אתכם, כי זהו שפע חומרי, ואתם לא נמצאים באמת בנקודה של שפע במודעות ובנפש.

אבל אם עברתם שינוי תודעתי ואתם בנקודה של שפע רוחני פנימי, אתם מלאים בדעת, ברוחניות, אז אתם מחוברים למקום של נתינה, ואז כשמגיע שפע, אתם מהווים כצינור ומעבירים את השפע הזה בצורות שונות אל המציאות, אל אנשים סביבכם, אל מערכות יחסים, אל העולם חזרה. וזהו רצון הנשמה.

הנשמה רוצה אחדות עם הנשמות סביבה, הנשמה רוצה בנתינה, בתיקון עולם.


אז לסיכום כדי לזמן שפע, כדי להיות בתודעת שפע.

אנו צריכים להיות מחוברים לאמונה שהחיים סובבים סביב הנשמה.

שכל חוויה ומציאות נועדה לשרת את הנשמה.

אנו צריכים ליצור מציאות ומודעות של שמחה ונעימות בתוך המציאות הנוכחית דרך האתגרים שהיא מעמידה בפנינו.

וכל עוד אנו במקום של נעימות פנימית, כל עוד אנו מקבלים את המציאות היום ממש, כמו שהיא עכשיו עם כל האתגרים שיש בה, ואנו שמחים בה. אז אנחנו באיזון עם רצון הנשמה, אנו במסע של למידה, ואנו מפתחים את תודעת השפע שלנו – והשפע יגיע!

השפע יגיע בצורה המתאימה ביותר עבור רצון הנשמה שלנו, אולי שפע חומרי של כסף, אולי שפע של רגשי של אהבה, תמיכה, שמחה וחיבור לעצמיות שלנו.

אבל באיזה צורה שהשפע יגיע, הוא יעזור לנו לעבור מחיים של עוני וצמצום אל חיים של נתינה והרחבה!

שנזכה!


אם אתם מעוניינים בייעוץ, בקריאת מאמרים נוספים, אני מזמין אתכם לבקר באתר בדף הבית הנמצא כאן.

אם אתם מתמודדים עם התמכרות, אני מאפשר תוכנית ליווי אינטנסיבית ומעטפת תומכת עבור גמילה מהתמכרויות, תוכלו לקבל את כל הפרטים בקישור כאן.

אל תהססו ליצור קשר כדי להתייעץ דרך ווצאפ במספר הבא 054-9070483

או דרך כתובת המייל הבאה boazzechria@gmail.com

שלכם באהבה בועז זכריה סינמון.


תודעת שפע, בועז זכריה סינמון
תודעת שפע


Comments


bottom of page