top of page
  • תמונת הסופר/תBoaz Cinnamon

כלים לסיוע עבור טראומה חרדה ופיתוח חוסן נפשי

עודכן: 17 באוק׳ 2023

חיבור האדם אל מסע נשמתו ככלי ליצירת חיים מאוזנים, בריאים, ומלאים בהגשמה ואהבה.

במהלך שנים של התמודדות עם פוסט טראומה מורכבת, התמכרויות, חרדות והתמודדות כתוצאה מאלו עם שובל ארוך של הרס עצמי. בקרתי אצל פסיכולוגים רבים, קראתי אין סוף ספרי התפתחות גוף-נפש. התפללתי, בכיתי, קיוויתי, והרבה מאוד כאבתי.

כאבתי שנים רבות של ייסורים, של מערכות יחסים כושלות, של מצוקה כלכלית, של חוסר הגשמה עצמית, של חוסר וודאות ופחד.

היום דרך חיבור אל מסע הנשמה השלי, לאחר שקבלתי כלים תובנות ומוטיבציה ששום פסיכולוג לא נתן לי מעולם, החרדות נעלמו, הפוסט טראומה נשארה אי שם ברקע כשהיא כבר לא מנהלת את הבחירות בחיים, התחושה הפנימית חזקה, בריאה, תחושה של ערך עצמי ומסוגלות.

דרך החיבור אל הנשמה אני מצליח להיות בזוגיות אוהבת, בנתינה, בהכלה, בהקשבה, למדתי לשים את האגו בצד ולתת מקום לאינטימיות, לרגשות שיעלו גם אם הם עלולים לעורר כאב.

אני מרגיש טעון באנרגיה שהולכת ומתעצמת מיום ליום, אני אופטימי, בריא, ומאמין ביקום מלא בשפע ואהבה אינסופיים שאני בועז מוזמן להנות מהם – מהשפע והאהבה.

סוף סוף לאחר שנים רבות של מצוקה – העיניים נפתחות אל עולם שהוא באמת עולם טוב.

אני אשתף אתכם בחלק מהתובנות והיידע שעזרו לי לממש את עצמי ועוזרים לי לעזור לאחרים לממש את עצמם – מדובר בתובנות שנראות פשוטות אך הפנמה עמוקה ואימוץ השקפת עולם שהתובנות האלו משמשות חלק עיקרי בה יעזרו לכם להיות חזקים נפלאים ועם מסוגלות מטורפת להגשים כל דבר בחיים ולצלוח כל משבר בשלום.


אז מה בדיוק הסיפור? מהן התובנות האלו?

1. כל אדם צריך ומגיע שיהיה לו נעים בחיים.

2. כל אדם מתמודד ויתמודד עם אתגרים.

3. כל סבל נגרם על ידי התנגדות שלנו אל מה שקורה במציאות.

4. אנחנו כאן בעולם כדי לשרת את הנשמה – ולא להפך!


ברשותכם אני אעשה סדר וארחיב.

אתם באתם לעולם במטרה שהנשמה שלכם תוכל לעבור כאן שיעורים שיעזרו לה להתפתח – זו הסיבה שהעולם הזה קיים. הוא משמש כבית ספר התפתחותי עבור הנשמות.

זוהי תכלית הבריאה! זוהי תכלית הקיום האנושי שלי ושלכם!

כאשר אתם במודע או שלא במודע בוחרים בפעולות שמאוזנות עם מסע הנשמה שלכם, אז אתם זוכים בחיים מלאים באנרגיה טובה, נעים לכם.

כאשר אתם במודע או שלא במודע בוחרים בפעולות שמנוגדות וצורמות לרצון הנשמה שלכם, אז התוצאה היא דיכאון, אנרגיות שליליות, חרדות, מצוקה פנימית, וכדומה..

מה קורה כאשר אתם מרגישים רע?

במקום להתייחס לרגשות האלו כמצפן שיעזור להתכוונן אל הייעוד, אנשים בוחרים להתעלם ומשתיקים את הרגשות, מדחיקים אותן על ידי שימוש בתרופות הרגעה, אלכוהול, סמים, אוכל וטלוויזיה.

אבל הנשמה לא באה לעולם כדי לשחק, היא רצינית, היא תמשיך לשלוח איתותים כואבים, ואם הם לא יספיקו אז היא תייצר חולי או דיכאון קליני שהמטרה שלה זה לעורר אתכם או אם אתם לא מתעוררים אז חלילה לנטוש את הספינה – הווי אומר את הגוף הפיזי – הווי אומר שאתם תמותו לכל הרוחות אם לא תתחילו להתייחס אל החיים שלכם ברצינות ולהתחיל להבין מה הסיפור שלכם, מה הנשמה שלכם רוצה מכם.

אחד הדברים שהכי מאתגרים אותנו בני האדם, זהו ההתמודדות עם סבל, עם מחלה, עם אובדן, עם קושי כלכלי, בדידות וכדומה..

· הדרך היחידה להתמודד עם סבל זה לקבל אותו!

רק ברגע שאתם מבינים שהסבל הזה משמש ככלי למידה והתפתחות עבור הנשמה שלכם, אז אותו דבר מפסיק לייצר תחושה של סבל. במקום סבל, נוצרת תחושה של שליחות, החוויה מתעצבת לאתגר שאנו צריכים לעמוד בו, לצלוח אותו בשלום.

ואנחנו מנצחים את האתגר על ידי שאילת שאלות.

מה זה בא ללמד אותי?

מה בא ללמד אותי הקושי הכלכלי כרגע?

האם אני צריך ללמוד איך להיות בנתינה למרות הקושי הכלכלי, האם אני צריך ללמוד איך להיות בן זוג קשוב ואוהב למרות שאני נתון ללחצים כלכליים, איפה חסרה לי נעימות בחיים ואיך אני מייצר את הנעימות הזו למרות החוסר?

ואז תוך כדי ניסוי ותהייה, תוך כדי תנועה, הנשמה לומדת, מתפתחת, השיעור חולף ועברנו אותו בהצטיינות.

אולי נקבל כמה שבועות שקטים, ואז תגיע ההתמודדות הבאה – וזה בסדר!

אנחנו נלהבים לקבל אתגרים.


הדרך היחידה להפסיק עם התמכרות – היא להפסיק!

ולתת לנשמה לגדול במסע הזה דרך כאבי הגדילה אנחנו מקבלים מתנות של מסוגלות, ביטחון עצמי, מגלים את עצמנו, בונים קרקע יציבה לאתגרים חדשים.

הדרך היחידה להתמודד עם אובדן – היא לקבל אותו!

ושוב דרך הבכי, דרך הכאב של השכול, דרך השבירה והעצב, לבנות מקום פנימי שקט, מלא בענווה, ועוצמה. מלא בחמלה ואהבה – המקום הזה בועט אותנו קדימה עם מסוגלות הרבה יותר גבוהה ועם מוכנות לאתגרים חדשים.

הדרך היחידה להתמודד עם חרדות – זה לקבל את הגרוע מכל כאילו כבר קרה!

ככה הנשמה שלנו גודלת, מבינה, לומדת על עצמה ועל הייקום. נכון זה מפחיד להיכנס אל הים ואולי כריש יגיע ויאכל אותך, אבל רק כניסה לים למרות הפחד תייצר רגיעה, תייצר הבנה שמותר לך כבן אדם לחגוג את החיים, מותר לך לקפוץ לים בביטחון ויהיה בסדר.
אתם חיים היום בתקופה שחסרה זהות עצמית, חסרה הבעה עצמית, חסר חיבור לייעוד, לפנימיות, למקור שלכם – לנשמה !!

איך אתם מצפים לקבל חיים שיש בהם שלווה לצד עשייה, תנועה מאוזנת, זוגיות טובה, שפע כלכלי, איך אתם מצפים לקבל את כל העוגה וליהנות ממנה, איך אתם רוצים שיהיה לכם נעים בחיים, אם אתם מנותקים? מנותקים מהמקור, מהנשמה שלכם, מהסיפור שלה.אז מה אני עושה?

אני עוזר לאנשים שמתמודדים עם חרדות, עם התמכרויות, עם חסימות וקשיים בהגשמה עצמית, אני מייעץ, מלווה ותומך. דרך חיבור של האדם אל מסע נשמתו ודרך בניית מוטיבציה.

דרך השקפת העולם שלי – להסתכל על החיים כבית ספר התפתחותי עבור הנשמות שלנו.

להסתכל על הבעיה שניצבת מולנו, בין אם מדובר בגמילה מהתמכרות, או בהתמודדות עם חרדות, ודרך ראייה רחבה, דרך הכנסת משמעות אל הדברים, להבין היכן אנו מפספסים, ואיך תובנות חדשות יכולות ליצוק תוכן חדש ורענן אל החיים שלנו, למלא אותנו בכלים, חוסן, עוצמה, מוטיבציה, אנרגיה חדשה שאיתם נצליח בחיים, איתם יהיה לנו נעים בחיים, נגשים ונתפתח, וננצח.

אני מלווה ומייעץ בהרבה תחומים, יש לי המון יידע וניסיון, בין אם בהתמכרויות, פוסט טראומה, חרדות, ובין אם בהשגת והגשמת יעדים כגון תזונה, ירידה במשקל, פתיחת עסק, ובכללי תמיכה נפשית.

אני עובד רק אונליין דרך שיחות וידאו.

באהבה ועם איחולים לעתיד של הצלחה והגשמה, שלכם בועז זכריה סינמון.

0549070483Kommentare


bottom of page